Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem felzuma madagaskarská

ahojky,
chtěla bych si pořídit felzumu madagaskarskou,mužete mi prosím nabídnout nějakého chovatele.Kraj vysočina.Dočetla jsem se že se musí chovat v párech je to nutné.Zakoupila bych jednu felzumku a třeba za rok druhou.Jsem začátečník.Děkuji za odpoved.

Pokud chceš jednu, je lepší samec (kteří se ale shánějí hůře). Samičky často brzy uhynou na to, že nemají možnost se množit - odvápní se nebo se jim poblbají hormony. Zkus Tomáše Bukovského anebo někoho, kdo by Ti felsumu přivezl z burzy v Praze. Nebo bývají burzy i v Jihlavě, tak třeba tam.