Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mražená holata

Dobrý den, včera jsem si do svého zvěřince dovezla mládě užovky červené. Už jsem tu něco o krmení pročetla, ale názory se dost liší a ve vyhledávači je to dost zmatené, chci teď krmit mraženými holaty, ale co jsem tak četla, tak nevím, může se pak had bát živé kořisti? Nebo je to u holat jedno, pořípadě zda je lepší občas podat hole živé. Doufám, že z přijmem potravy nebude problém, přece jen je to vážně prcek. Ještě to rozmražování v horké vodě, je tím myšlena normálně horká voda z kohoutku? A co když hole nebude chtít přijmout
předem moc děkuji, popřípadě se omlouvám pokud je to tu někde v nějakém vlákně lépe popsáno

Tak dnes jsem dala poprvé holátko, chvilku vypadala že se ho bojí, šla jsem pryč a po půl hodině tam stále bylo, tak jsem šla na večeři a asi s toho taky dostala hlad, takže po dalří půl hodině bylo fuč a Žofinka je tlustá, takže naštěstí ji chovatel vážně rozkrmil :-)