Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Užovka červená pozřela buk.štepku

Dobrý den měl bych jen dotaz mam samce užovky červené a stala se mi takova vec,ze pri krmeni mi had pozrel i s mysi mensi asi 2 kousky bukoveho stepku.Had velky asi 1,2 metru a stepky byli velké odhadem asi 7 mm x 5 mm.Co mam delat?Mam pockat jestli je had do 5 dnu vykali nebo mam ihned vyhledat veterinu?Zkousel jsem tomu zabranit,ale had se zrejme bal,ze mu jdu mys sebrat nebo co tak se nedal nejak chytit ryvhle to snedl.Mam o neho strach.Piste prosim na PetreBaks@seznam.cz.Predem mooc dekuji za odpovedi

Problém je, řekl bych, vyřešen. Rejpání a poznámek se stejně nezbavíme a ani je nevyřešíme, proto zamykám... Pokud by nastaly nějaké potíže (což nepředpokládám), nechť mě zadavatel kontaktuje a vlákno rád odemknu, nebo založí nové.(Roker) (Roker)