Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lak na terárium značky OBI

Koupila jsem lak na moje nové terárko.Lesklý i matný.Ale lesklý lak oproti matnému neobsahuje rozpouštědla a i přes slova prodavačky,že je vhodný na dětské hračky,ji nevěřím .Na obale to není nikde napsáno.Řekla,že je i odolný proti vodě-což také není nikde napsáno.Tak se na vás obracím s dotazem,jestli s tímto lakem máte zkušenosti a jestli ho můžu s klidným svědomím použít nebo ho mám vrátit.
Moc děkuji za připomínky
(foto na rajčeti)
nastenka

Na tom lesklém je totiž obrázek dřevěného houpacího koníka.To je jedno ale-je to moje nepozornost a zbrklá koupě.Ten matný je na bázi umělých pryskyřit,je odolný proti vlhkosti akorát obsahuje rozpouštědla.Ty mi asi rozpustí barvu,že?