Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to za pavouka?

Ahoj,
v Utahu na brehu Colorada jsem narazil na tohodle pavouka. Byl i s nohama velky asi jako chlapska dlan a nevadila mu voda, spise naopak, behal tesne po brehu a sem tam dostal vlnku.
Poradite co zac? Me to vubec nic nerika. Pripadne, jestli si rad kousne atd. ;-)
Diky m.
[mnru.jpg]

zdar,pavuk je adult samec-druh tazko urcit,chcelo by to detailnejsiu fotku,vyzera dost vyblednuty-zrejme vekom.Keby som si mal tipnut tak bude mozno z rodu Aphonopelma,Brachypelma...