Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adult vs. prekrmovane mlada

Zdravim, chcem sa opytat ci je nejaka moznost rozlisenia dospeleho hada ktory rastol standardnou rychlostou od prekrmovaneho mladata hnaneho do rastu, napr. prostrednictovm rozdielu vo svalovom tonuse atd., aby sme sa vyvarovali pripadnemu nakupu takto znicenych zvierat. Ak by boli aj nejake obrazky na porovnanie bolo by to skvele. Dakujem!

Dakujem velmi pekne za hodnotnu diskusiu. Este mam jednu otazku z trochu opacnej strany,resp. ide len o potvrdenie mojej hypotezy ze krmim dobre. Mam samicu BC albino,v decembri bude mat 3 roky,meria okolo 180 a vazi cca 4,5 kila (pred 3 mesiacmi mala 4,3 a potom sme presli na kraliky). Svalovy tonus ma velmi pekny,predpokladam teda ze je krmena dobre a v kondicii. Na jar ju totiz chcem dat nakryt (len 1x pre radost,neplanujem chov BC). Dakujem!