Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výhřevná žárovka

Ahojte,, jakou mam koupit vyhřevnou žarovku do teraria pro leguana?
Vel teraria : základna 125cm výška 200cm ...
Neustale mi v nich praska vlakno ...nevim cim to je...na zarovce nemam kryt,tudiz se nemuze přehřívat. díky

Kup klasickou bodovku za deset kaček. Wattáž se určuje podle teploty v místnosti. Já v takovýhlech terárkách mám 60 - 75W, ale bydlim v kamenym baráku ve kterým dost šetřím na topení, tudíž tobě by mohla stačit i slabší ;-). Pokud doma pořádně topíš...