Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výbojka

Ahoj, mohli byste mi prosím doporučit nějakou výbojku, která nepotřebuje předřadník do tera o výšce 46 cm? Aby pod ní bylo tak 45 st. Celsia.
Potřebovala bych se vejít tak do 1300,-

Děkuji

Připojuji se pod vlákno s novým dotazem a prosím o radu: Mám v terárku výbojku sun lux 50 w s předřadníkem sun lux a očekávám, že už se se mnou brzy rozloučí. Protože náhradní momentálně není v nabídce, bylo by technicky možné ji nahradit touhle http://www.zverimex-rybarske-potreby.com/lampa-uv5 0w-spot-solar-raptor-robi-510007_id-23215.html ? Nebo vadí, že je předřadník od jiné firmy?