Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA České Budějovice - změna termínu na 19. 10. 2013

Vážení chovatelé,
blíží se další termín burzy v Českých Budějovicích, který byl z důvodu kolize termínu s Živou exotikou (5. 10.) přesunut na sobotu 19. 10. 2013 v čase od 8:00 do 13:00 (vstup pro veřejnost je od 9:00 do 12:00). Místo konání je tradičně Spolkový a kulturní dům SLAVIE. Připomínám, že je možné nabízet i jedovaté a akvarijní živočichy.
Bližší info najdete na stránkách burzy www.teracb.cz a na facebooku: TERA České Budějovice
Věřím, že si po úpravě termínu najdete čas zúčastnit se i naší burzy.

Uvidíme, lidi budou chtít pořídit mazlíčka pod stromek a nemůžou jej držet ve skříni dva týdny. Na tohle by mohl být ten termín dobrý:-). Pokusím se intenzivněji zalobovat mezi chovateli, rozvezu nové kalendáře na rok 2014 po okolních burzách, nechám natisknout nové plakáty, to by v tom byl lucifer, aby se to nepovedlo:-D.