Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz - 3D pozadí vs tapeta ????

Ahoj, zařizuji terárium o velikosti 115(v),120(d)60(h) pro leguána zeleného. Terárko jsem koupil již s tapetou, která se mi docela líbí a pořád se nemohu rozhodnout zda tam tapetu nechat a nebo udělat 3D pozadí ?? Popř: jaký postup byste mi doporučili na to 3D pozadí ??

K legošovi jakékoliv, které se ti líbí. ;-) Já osobně mám v terku všechno možné umělé. Od různých dlouhých listnatých provazu až po takové ty velké chomáče co se používají třeba na WC jestli víš o čem mluvím. ;-) teď má lego přes rok a půl a i ty umělé jdou pomalu do kytek. :-D Jinak si dovolím ještě k těm rozměrům ta hloubka je opravdu malá a už za rok by mohl mít legoš problémy při lození atd. ;-)

vím, že ta hloubka není nic moc, taky by se mi líbilo širší, ale myslím si že ta délka a výška není úplně nejhorší a za ty peníze se to podle mě hodilo :-) ale počítám s tím, že po tom roce a něco budu muset řešit větší. Zase na druhou stranu když občas vidím některé terárka, tak si říkám že u mě s bude mít jak v pohádce :-) aspoň v tom prvním roce. Takže dá se říci, všechny umělé květiny které se mi budou líbit mu tam mohu dát jo ??

zatím mám takovej velkej pařez, a 2 velký haluze, který sušim + musim dokoupit ty květiny, žebříky udělat atd, určitě mu to chci co nejvíc vymazlit, takovej ten případ že by měl v terárku 1 větev a 1 světlo to určitě nééé, to se mi vubec nelibi takovej přístup k tomu. Jooo prosimtě nevíš jak je to s ořechem ?? někdo psal že je to jedovatý dřevo do terárek jinej zas že jedno z nej.dřev, neviš jak to je ?? protože 1 ta větev je taky ořech

na žebříky se vykašli, to je akorát opičárna ;-) Dej mu tam dostatek různě nakloněných větví, ať si může vybrat, na čem zrovna chce ležet a případně na zadní a boční stěny nalep pár polic, když už nebudeš rovnou dělat pozadí a legouš bude spokojený ;-)

Ohledně toho ořechu- větve z ořešáku mu tam klidně dát můžeš, pokud máš nějaké silnější. Legouš je hlodat nebude, takže otrva nehrozí :-)