Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rekonstrukce terária - po chameleonovi

Ahoj , možná si tu ještě někdo pamatujete jak jsem si pořizoval chameleona. Bohužel to nějak nevyšlo a chudák chamík už nežije :( ale zbyly mi tu 2 terárka. Jedno 50x50x100cm a druhé 80x60x150cm z osb desek ( v příloze je to velké v Google Sketchup ).

Rozhodl jsem se obě terária zrekonstruovat. Vyrvat to příšerné pozadí a udělat je kompletně od znova.

ale proč vlastně píšu: chamíky už znova riskovat nechci ( i když nevím, toho bych chtěl nejvíce ) a chtěl bych se zeptat jak by se to velké dalo upravit pro nějakého hada nebo pro jiného plaza ( nenapadá Vás nějaký co by si tam mohl pěkně žít? místa je to poměrně dost :) )
A nebo jestli byste někdo neměl zájem o terária?
[mod]Změna předmětu, původně: Rekonstrukce terária - po chameleonovy (cejna)[/mod]

Chci se zeptat, teď jsem dokončil držák na výbojku. Četl jsem že by měla být 50cm od ... ? od maximálního bodu kde bude mít chamík místo na "slunění" nebo od stropu? a počítá se 50cm od místa odkud svítí výbojka nebo od objímky? a nebo hlavně záleží na teplotě k místu slunění?

viz obrázek co mám na mysli :)

[http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/9/9226/9226335_39  e8a72bca0bd3b380c6896f9591779b/images/terarkovyboj  ka.jpg?ver=0]