Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocná andulka

Dobrý den,
prosím o radu s andulkou. Tak "nějak" jsme ji dostali, vlatně dvě, jedna je nemocná viz obrázek. Okolo zobáku a na nožkách má ... ani nevím, jak to nazvat, zbytky kůže, vodní kámen, nějak tak. Jsou v kleci spolu a druhá je v pořádku. Zatím baští, lítá.

NEvím, jak vložit obrázek, dávám odkaz na ulož.to - pb032304-jpg

Předem díky.

Andulka má vápenku ve vysokém stádiu. K veterináři a ten řekne, co a jak. V začátcích stačí mazat mastným (ozobí a nožky), ale tady bude už třeba razantnější zásah, aplikace léku proti parazitům. Zatím jí to pomažte sádlem. Pozor na nozdry, aby mohla dýchat.