Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkud nejlépe objednat materiál(OSB)

Dobrý den, chystám se stavět terárium, ale nemůžu sehnat osb desky za slušnou cenu a slušného prodejce, terárium by mělo být 160nebo200x100x100 a děláno z 20-25mm silných desek. Je nějaký e-shop, který by mi rovnou přesně nařezal desky podle potřeby?

Tak dnes jsem si jel pro desky, zaplatil jsem za ně 1850kč + 300kč za nařezání, vyšlo to na 3 desky 2500x1250 a ještě tak 1-2m zbylo s toho nadělám aspon police. Ještě že jsem si to nechal nařezat, dnes jsem vyřezával otvory větání tou přímočarou pilou a hrůza, at jsem se snažil jak sem chtěl tak když jsem řezal delší plochu tak řezací plátek zatáčel a kroutil se, i když jsem pilku držel rovně.