Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc

Ahoj zdravím všechny co si čtou tento článek. Chtěl bych si pořídit terárium s Chameleonem nebo a Agamou Kočičínskou. Jsem začátečník a nevím jestli bych chov těchto plazů zvládl. Také bych potřeboval poradit kolik stojí vytápění, svícení a údržba terária měsíčně. A zda li víte o nějakém podobném plazovi který vypadá podobně a je levnější a méně náročný. Předem velmi děkuji za odpověď.

Na chovu neni co k nezvladnuti pokud se u toho aspon trochu premysli, jen bych se pozastavil u toho:

zda li víte o nějakém podobném plazovi který vypadá podobně a je levnější

- pokud resite cenu zvirete, tak radej nechovat nic. Ono vse potrebne kolem je nasobne drazsi, samotna cena zvirete neni az tak podstatna.

Jestli by vyhovel nocni druh, tak velmi nenarocni jsou napriklad pagekoni rasnati. U bezne chovanych dennich druhu budete vzdy resit vyhrev, dostatecne osvetleni a UV.