Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhřívání terária pro krajtu královskou

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu mám doma v nejteplejší místnosti v domě skleněné terárium(80x50x50) (dxvxš) s krajtou královskou cca 55cm dlouhou, kterou jsem dostala nedávno jako dárek. A má stále v terárii oproti jejím potřebám velkou zimu cca pod 20°c a už nevím čím ještě zvýšit teplotu v teráriu mám 75W žárovku topný kámen 15W v pokoji je krb,který zvedne teplotu v teráriu jen na max 20°C. Pozadí v teráriu nemám zatím ho vyrábím z polystyrénu+cementu a jako podestýlku používám noviny a pod terárkem mám taky polystyrén. Myslíte, že by byla dobrá volba použít na zvýšení teploty topné fólie popřípadě kabely? Nemám s takovýmihle věcmi zkušenost. V ostatních teráriích mi stačí na vytápění jen topný kámen a žárovka pro gekončíka i pro užovku červenou, která má terárko,ale z OSB desek a pozadí z PUR pěny.
Děkuji za každou radu.

Zvláštní, mám dřevěné terárium 160x60x50(d,v,š) a vyhřeje mi to v pohode 25w žárovka a 15w folie 27x27 cm..v nejchladnějším míste 25, pod žárovkou kolem 38 a mimo žárovku kolem 30-32 a to mám v pokoji 15 stupňů v zimě protože odmítám topit..možná je to tím sklem které v sobě nedrží teplo, zkuste ho něčím zateplit, polystyren nebo zkusit ty folie..