Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větve

Ahoj lidi,moc vám děkuji za rady co jste mi už tady psali.Mám ještě jednu,vím že tady už toho bylo dost,ale můžu mít u legoše v terárku větve bukové a břízové?Díky :)

mam všude bukové a jasanové a jsou to držáci. Bříza je schopná ve vlhkém teráriu za rok ztrouchnivět. Ať nezakládám zbatečně nové vlákno tak se zeptam tady. Jak je to s případnou toxicitou u akátu? Každý tvrdí něco jiného. A co kyselost dubových větví vůči zvířatům? Přece jen dub vydrží nejvíc proti vlhkosti a aktáty mají krásně zkroucené větve přesně do terárií.

Akát je v terárcích uplně v pohodě a osvědčený, jak co se týče kůry, tak i celých větví. Co se týče toxicity, tak ta zvířata ty větve stejně nežerou, takže je to fuk..akorát je potřeba obrat případné trny. A kyselost dubových větví taky, tohle jsou věci, které je uplně zbytečné řešit..