Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Králík zakrslý dalmatinský rex

Ahoj.
Vim, že se to tady moc nehodí do tera poradny, ale už mi tady lidi poradili s kde čím :-)
Pořídil jsem zakrslého králíka. Na internetu je o nich mnoho psáno, ale ne o úplných mláďatech.
Je to samička a má asik 7 týdnů. Sama jí, pije, dostává granule pro mláďat a seno.
Je na internetu nějaká stránka zabývající se chov králíků zakrslých od mala?
Mám ji doma zatím 3 dny a už se rozkoukává, je strašně aktivní, až mi to přijde na takového mladého prcka moc, a hrozně bobkuje a všude. Ať mi leze po koberci, nebo je v kleci, prostě furt se mi zdá. Za 2 hodinky není problém 20 bobků.
Snažím se jí to dávat na jednu hromadu aby zjistila kde je záchod, ale nějak se to zatím nedaří.
Může mi někdo říci o tomto chovu něco konkrétnějšího?
Diky moc
Michal

časem se to asi naučí sám, být čistotnější. Ale mláďata si s tím hlavu nelámou...prostě to pustí, kde zrovna jsou. Ale všichni králíci, co jsem kdy měla chodili v kleci močit do 1 rohu, někteří tam i dělali bobky, jiní občas utrousili i jinde. Ale všichni to chození na 1 místo začali dělat sami, žádného jsem to neučila.