Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr drobného hlodavce

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem některého drobného hlodavce (křeček, morče, ...)

Bude to dárek pro 6-ti letou dceru. Chci jí vybrat nějakého zajímavého, pěkného, neobyčejného!

Budu i rád kdyby se mi ozval třeba i nějaký chovatel z moravskoslezského kraje.

Předem děkuji

Morče je fajn, ale v přírodě žijí ve skupinách. Zamyslete se nad tím, jestli by nebylo lepší pořídit 2. Samotné morče je někdy dost hlasité a pokud dceru omrzí, tak bude lepší, když bude mít alespoň parťáka a nebude úplně samo.