Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA České Budějovice 21. 12. 2013

Vážení chovatelé,
vánoční termín terarijní a akvarijní burzy v Českých Budějovicích je za dveřmi. Burza proběhne v sobotu 21.12.2013 v čase od 8:00 do 13:00 (vstup pro veřejnost je od 9:00 do 12:00). Místo konání je tradičně Spolkový a kulturní dům SLAVIE. Připomínám, že je možné nabízet i jedovaté a akvarijní živočichy.
Bližší info najdete na stránkách burzy www.teracb.cz a na facebooku: TERA České Budějovice
Sál se pomalu zaplňuje, proto spěchejte s rezervací stolů.
Přijďte nabídnout své odchovy, nebo se alespoň podívat, těšíme se na Vás!
[http://tera.poradna.net/file/view/17414-hektor-nah ledm-jpg]

vánoční posezení zatim bude, je rezervovaná hospoda Malý pivovar od 13h do 18h, pak není jistý jesli pro nás bude místo vzhledem k rezervačkám na vánoční večírky. Myslim si že 5 hodin pití kroužka nám bude bohatě stačit a pokud ne, můžeme zkusit udělat tour de beer po ČB nebo se dorazit punčema na náměstí. Zamluvil jsem 12 míst, zatim mam potvrzeno 9 lidí, takže pokud plánujete zajít s náma na jedno, dejte vědět abych včas rozšířil rezervačku.
zatim nahlášení učastnící zájezdu:
já + 0,1
Mara + Štěpán
Eunectes + 0,1
Black adder + 0,1
Naden

Povezete nekdo kvetiny do teraria? Nebo solar raptor 70w flood a predradnik? Premyslim ze bych se jel podivat a pritom nakoupil co mi zbyva na dokonceni teraria.

schanim napr photos, bromelie, ficus, ... za rozumnou cenu

Orchideje jsou určitě výrazně pod cenami květinářství. Na druhou stranu když člověk hledá, najde v hyperstodolách výprodeje "nepoužitelných" odkvétajících orchidejí za pakatel. Ceny ostatních kytek jsou taky dle mého nižší. Navíc, pokud chcete nakoupit větší množství, určitě se s prodejci domluvíte:).