Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vodni želvy

Dneska jsme přivezly dvě Trachemis sc. sc. Jedna byla chvili ve vode a pak vlezla pod světlo a tak dvě hodiny tam už spi a ta druhá se zase boji vylést pod světlo a je radši ve vodě. je to normalní?

Jo. Želvu nepochopíš, chovatelé dají jistě za pravdu :-)
(taky jsi jim tam mohl dát písek a mohli se ti rovnou na 2 měsíce zahrabat jak mě jednou udělali nový želvičky co jsem si dovezl, strašně jsem se na ně těšil a poprvý jsem je uviděl za 2 měsíce :)) )