Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s vlhkostí

Dobrý den, přes den vlhkost mezi 30- až 45% přes noc to vytoupá až na 70- 80% nerosím podklad není mokrý ani nikterak vlhký voda s miskou malá, teplota přes den 26-do 30 s místem výhřevu cca 40 stupňů, v noci cca 20-23 stupňů,zastrašujemě ta vlhkost v noci určitě to není v pořádku? máte s tim někdo zkušenost...terárium z osb desek ze všech stran krom skla je polystirén.

Pokud nemáte v nádrži vlhký substrát, velkou mísu s vodou apod., jednoduše něco díky čemuž s rostoucí teplotou roste vlhkost, pak je to úplně přirozená věc, s poklesem teploty vlhkost stoupá, na tom není nic neobvyklého.
Nemyslím, že je potřeba tady cokoliv řešit, dělat další větrání atd.