Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corallus caninus - sfukovanie krku

Dobry den, zaujimaju ma skusenosti od viacerych chovatelov caninov ktori sa stretli so sfukovanim krku. P. Mendl a Rozboril pri skumani tejto problematiky prisli na to, ze je to jav vyskytujuci sa bud pri vyssej vlhkosti alebo naopak pri nizsej a podla toho treba upravit podmienky v terarku. Stretli ste sa niekto s upechom pri takychto upravach? Dakujem.

pro bebel:kaniny chovam od roku 2005 a to bez problemu.chci je zabit horkou vodou ,ale nejak se mi to nedari.pro cch:mam na mysli jen hada reho jsem mel v ruce a poustim ho zpet do teraria.to koupani je jen v teple vode asi tak 30 az 32°c.mel jsem 6 odchovu a mam jeste samici z odchytu,tu nejvetsi.