Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roboran

Ahoj všem, potřebuji novou směs na obalování krmných zvířat a tady na poradně jsem četla, že dost lidí vychvaluje Roboran. Chtěla jsem si ho koupit, ale zjistila jsem, že firma nabízí zvlášť pro obojživelníky a pro plazy. Mám tři želvy, chamíka a nějaký gekony a pak pár žabiček. Nevím jestli bych oba zvlášť vypotřebovala. Je v nich nějaký rozdíl nebo můžu pro oba koupit stejný? Děkuji :)

+/- od oka 1:1 Plastin a Roboran H. K namitkam ze Roboran nebo Plastin nejde sehnat - pokud se v nejakem lokalnim zverimexu (ne SuperZOO a pod.) poptate a nemaji, jsou obvykle ochotni vam ho objednat. Pokud ne tak takovy obchodnik si nezaslouzi vasi pozornost. Pripadne to jde klidne zkusit i v lekarne kde vedou veterinarni leciva.