Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chovatelé

Ahoj, neznáte nějakého chovatele cvrčků, sarančat a jiných krmiv pro chameleony poblíž Ostravy? A nejlépe někoho s dobrou cenou. :) Díky moc všem co přispějí nějakou informací... :)

A ještě něco co jsem zapomněl napsat do hlavní otázky... :D moje hlava děravá :/ jak dlouho asi cvrčci přežijí, když jim nedám nic a nechám je jen tak? Nebo se jim musí dávat jídlo a voda, aby vydrželi aspoň ty 3 týdny? Děkuji moc za info. :)

No to nvm já je fláknu v krabičce do skříně a tam vydrží poměrně dlouho, občas jim hodím do krabičky list pampelišky, piškot, nebo něco takového. A jestli můžu doporučit nemít je v papírových krabicích, umí to prokousat a honit 1000 cvrčků po baráku není slast. :-)