Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo je, prosím, ifauna.wbs.cz ?

Pěknej večer,
předem chci upoznornit, že zde nehodlám prudit a v žádném případě nechci zakládat vlákno, ve kterém by došlo na pomluvy a urážení, tak prosím, zdržte se všeho mimo téma. A teď k věci.
Už delší dobou narážím v inzercích na inzeráty od www.ifauna.wbs.cz na nejrůznější mutační regiusky a nejen je. Jelikož jsem se na zde již zmíněném webu dočetl, že dováží zvířata od zahraničních chovatelů, zcela zdarma a ještě jsou ochotni je dovézt i částečně po republice, tak mi zajímá, jestli s touto "firmou" máte nějaké zkušenosti, a jestli se nejedná o nějakou šmelinu? Samozřejmě slovem šmelina nechci nikoho pomlouvat a vynášet soudy bez zkušeností, ale nevím, jak jinak to nazvat.
Děkuji za odpovědi.

DaM.Boa.
Stačí sa pozreiť na tie rovnako orezané fotky, štýl spracovania stránky a rovnako aj ich uznávaných priatelov. A hned na úvodnej stránke majú napísané, že zvieratá si môžete vyzdvihnúť u nás v Strakoniciach...

Edit: Stačí si pozreiť sekciu kontakt. majú tam dokonca svoj mail, alebo rovnako aj v sekcii Nabídka...

Zvire od nich nemam,ale kdyz jsem onehda shanel nejake informace o hroznysich,tak jsem jim psal email.Odpovedeli me slusne a podle me na urovni na me dotazy.Tot moje skromne zkusenosti s nimi. Po zkusenostech s ruznymi lidmi co maji zajem o moje odchovy,mi posta o vice odstavcich s oslovenim a podpisem prijde pomalu jako zazrak :-) Nemam pocit,ze by to byli nejaky podvodnici.

Sám s nimi zkušenosti nemám. Delší dobu sleduju jejich inzerci.
Už se zde objevilo kladné hodnocení, nicméně bych řekl, že svou prezentací jsou sami proti sobě.
Zvláštní grafická úprava, stránky zaměřené na osoby z rodiny spíš než na zvířata, omezené informace. Stránky na webu připomínající ifaunu. Samotné inzeráty s odkazem na bližší info na stránkách, na kterých ale chybí. Navíc garance nekousavých mláďat atd.
Celkový dojem jejich prezentace vzbuzuje dojem, že se jedná o podvod nebo jiné nekalé praktiky.
Rád si přečtu další hodnocení, nic proti nikomu, jen to tak působí.

Osobně je neznám, třeba to jsou fajn lidi a mají určitě zkušenosti.
Ale patřím mezi Ty, který jejich inzeráty vatí a jsou otravný. Pokud se chtějí vystavovat, at si založí třeba FB, je spousta seznamek kam se mohou registrovat a v kládat svoje fotky. Nic méně jejich přátelé v Německu mají určitě jiné ceny než jsou u nás v ČR, například R. Maugg prodává M.boeleni myslím něco málo přes 63.000 a my tu mimochodem máme taky jednoho dovozce s kterým mám osobně dobré zkušnosti pan P. Mendl který mimochodem psané M. boeleni prodává myslím za 55.000 :) co k tomu říct.
Pokud se chtějí zviditelnit, sakra zvolil bych jiný přístup a né spamování inzercí.

Také jsem spokojeným zákazníkem DM.boa. Zvířata pěkná a komunikace super. Při předání ochotně poskytli nějaké ty rady z jejich chovu.
Ale ta nekousavoust... Už jsem byl párkrát orazítkován. Jeden čas zvonila samice na šoupačky jen jsem otevřel dveře do místnosti.
Záleží to ale asi na jedinci. Na mě udělali dobrý dojem a do kšeftu s nimi bych šel znovu. I když jak někteří píší mají trochu jinou prezentaci chovu i podání inzerátů. Ale tuto se tady párkrát probíralo. Pokud to někomu vadí nemusí jejich stránky a inzerci sjíždět.