Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční-světlo

Dobrý den.
Chci se zeptat.
Chci si koupit Gekončíka nočního a chci se jenom zeptat jestli tam potřebuje nějaké světlo nebo když ho dam k oknu jestli to bude stačit ?.
Děkuji předem S pozdravem A.Vodenka
Změna předmětu, původně: Gekončík Noční-Světlo (Aurifer)

Mem terko s gekonama v rohu tak jim přez den svítím jednou bodovkou, ale to je spíš jen kvůli teplu a hlavně at chovanci rozlišují kdy je den a kdy noc.Mám tam spínací hodiny 12h to svítí a 12h je to zhaslé.Když to máš dál od okna tak stačí dení světlo.přece jen už podle názvu je to noční tvor.

Chtel jsem se zeptat jestli by jste mi nedoporucili jakou zářivku poridit. V tech svetlech se vůbec nevyznam. je mi jasne, ze gekoncici to svetlo nepotrebuji, ale chtěl bych, aby bylo cele terarko pekne osvetlene a ne jak jsem mel u uzovky jen zarovku. To není ono, když je v pulce terarka tma.. Porad si nejsem jisty jak vyresit to osvetleni a teplo u gekonciku. Mam pro ne terarko 65/35/50. Ze tri stran polystyren. Rad bych znal názor chovatelu tehle nocnich tvorecku, jestli je lepsi nejaka ta nocni zarovka, aby clovek mohl pozorovat jak jsou aktivni za tmy a nebo to je jedno a mam tam teda dat normalni zarovku na teplo a tu zářivku kvůli osvetleni celeho terarka?