Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční-světlo

Dobrý den.
Chci se zeptat.
Chci si koupit Gekončíka nočního a chci se jenom zeptat jestli tam potřebuje nějaké světlo nebo když ho dam k oknu jestli to bude stačit ?.
Děkuji předem S pozdravem A.Vodenka
Změna předmětu, původně: Gekončík Noční-Světlo (Aurifer)

Chtel jsem se zeptat jestli by jste mi nedoporucili jakou zářivku poridit. V tech svetlech se vůbec nevyznam. je mi jasne, ze gekoncici to svetlo nepotrebuji, ale chtěl bych, aby bylo cele terarko pekne osvetlene a ne jak jsem mel u uzovky jen zarovku. To není ono, když je v pulce terarka tma.. Porad si nejsem jisty jak vyresit to osvetleni a teplo u gekonciku. Mam pro ne terarko 65/35/50. Ze tri stran polystyren. Rad bych znal názor chovatelu tehle nocnich tvorecku, jestli je lepsi nejaka ta nocni zarovka, aby clovek mohl pozorovat jak jsou aktivni za tmy a nebo to je jedno a mam tam teda dat normalni zarovku na teplo a tu zářivku kvůli osvetleni celeho terarka?