Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na evidenci chovu terarijních zvířat

Dobrý večer,
dokončuji software na evidenci chovu terarijních zvířat. Ještě než jej veřejně uvolním, tak bych se s pár lidma rád domluvil na testovacím provozu.

Pokud máte někdo zájem, tak mě prosím kontaktujte na email administrator@chovarium.cz . Měl by to být někdo kdo už nějakou dobu chová nějaká terarijní zvířata a má už nějaký najetý systém evidence (třeba do sešitů) a má kladný vztah k počítači (resp. chtěl by chov mít na PC).

Stručně o aplikaci:

- evidence chovu terarijních zvířat přehledným způsobem
- hlídání krmení v nastavených periodách pro jednotlivá zvířata
- u zvířat - krmení (i hromadné), měření, poznámky, fotky, ..
- hlídání čištění a stáří výstelky v nastavených periodách pro jednotlivá terária
- u teráriií čištění, výstelka, poznámka a fotky, ..

- pošta mezi uživateli
- podpora mobilních zařízení
- možnost neveřejného účtu, skrytých zvířat/terárií

plánované:
- inzerce včetně profilů
- blog

www.chovarium.cz

Dovolil jsem si přidat link na Chovárium sem, do původní zprávy, aby to bylo pro všechny co nejlépe přístupné (GG) (lucifer)

Nejsem si zrovna jist jestli je to přišpendlení správné, neb v konečném důsledku jde (nebo teda - po dokončení půjde) o normální komerční projekt s plnou funkčností jen u "platících". Tím nesnižuju invenci a nápady autora. (lucifer)

Taky se přidávám a píši, že to vypadá dost dobře. Kdysi jsem chtěl s kolegou pokračovat v TeraEd, ale nepodařilo se nám kontaktovat autora a nový SW se nám nechtělo dělat :-). Osobně bych přivítal offline verzi bez nutnosti www stránek. Do budoucna nemůžete garantovat, že se o web postaráte, případně že v tom někdo bude pokračovat pokud by vás to již nebavilo.
Když už tedy www, máte někde rozepsané podporované prohlížeče? Osobně mi to nefunguje na IE verze 9.0.8 a na iPADu s prohlížečem Safari.

Jsem rád, že se líbi! Zvažujeme offline verzi pro mobilní zařízení (android, ...), ale stejně by se synchronizovalo s webem. Čistě offline aplikaci vyvíjet nechci, protože v tom nevidím budoucnost - ono to stejně bez vývoje časem přestane fungovat (např. na nových win atd.)

V případě, že bude chovarium využívané (stačí desítka platících, abych to nemusel dlouhodobě dotovat ze svého - což už tam teď máme), tak se budoucnosti bát nemusíte. Už jste někdy viděl nějaký úspěšný projekt který skončil?;)

Na safari jsem to zkoušel a na problémy jsem nenarazil - co Vám tam přesně nefunguje? IE, se přiznám, jsem moc nezkoušel... Jestli můžete, tak mi printscreen s chybou (špatném vykreslení) pošlete ideálně na email a opravíme to.

Díky a pěkný den.

Ahoj všem,
nově máme na chovariu možnost evidence krmiv včetně skladových zásob, tzn.:

- ručně naskladnit/vydat v libovolné hodnotě (promítá se do financí)
- zkrmením se zásoby odepisují
- možnost nastavení upozornění, když zásoba klesne pod nastavenou hodnotu (bude doplněno během několika dnů)

Pavel

Zdravím! Mohli by ste to prosím niekto napraviť na stránkach "Chovarium.cz"?Totižto ide o to,že mi chodia emaily s upozorneniami pre zvieratká p.Rozehnala,ale čo sa týka mojich terárii napríklad,tak to je v poho,ale s tým,že je to u mňa evidované pod menom už vyššie zmienenej osoby-p.Rozehnala.No,neviem ako pôjdem z Bratislavy nakŕmiť jeho hadice? Vopred ďakujem!