Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Životnost UVB kompaktu

Dobrý den, budu si kupovat UVB kompakt reptiglo. Všude čtu, že životnost UVB je rok. Já tu žárovku chci mít na želvy, které jsou v zimě vevnitř a v létě venku, tedy v létě UVB nepotřebují. Vydrží mi tedy ta žárovka dvě zimy nebo prostě od prvního zapnutí vydrží rok i když s ní půl roku svítit nebudu? Děkuji za odpovědi na mou asi hloupou otázku :-)

Muj - subjektivni - nazor na Reptile UVB (byvale ReptiGlo) - pri sviceni 10 - 12 hodin denne menit urcite nejpozdeji po roce - nebo - po tech cca. 4000 hodinach provozu. Doporuceni menit po 3 - 6 mesicich je to same jako mentorovani "zuby si MUSITE cistit 3x denne aspon 6 minut" s virou ze clovek nebude prase a da tomu aspon jednou denne ty minuty 2, prinejlepsim 2x.

(dzin vypusten z lahve, flame on! :)) )