Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Androctonus australis

Ahojte lidi, měl bych jeden dotaz, dlouho shaním štíra Androctonus australis a nevím kde bych ho mohl sehnat.
Tak se vás ptám, jestli někdo nemá a nebo kde bych ho sehnal..
Můžete mi napsat na meil: bezpup@seznam.cz
Předem moc ďekuju za info.. Pavel

Minulý rok jich bylo na burzách dost z importu - určitě je měl "ten s tou vietnamkou" a pak Spídy. Sám jsem si bral pár. Samice se mi dokonce vysypala napářená ještě z přírody. Mláďat teda bylo o HODNĚ míň, než se uvádí na netu ...

Jinak super štírci, v noci docela aktivní, žerou mi dost nárazově a jen cvrky nebo holata.