Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískomil mongolský

Zdravím. Dva roky jsme chovali v teráriu úspěšně dva samečky pískomila mongolského. Nikdy s nimi nebyl problém co se týče vzájemných sympatii. Poslední dva dny se ale začali rvát do krve a dnes ráno jsme našli jednoho zcela pokousaného a bohužel mrtvého. Co může být důvodem takové změny chování? Teď už je sice pozdě, ale alespoň pro příště. Děkuji.

Jak pise Aurifer... Nam obcas pomohlo mit propojeny boxy trubkama, kery maji oddelovaci prepazku. Vypada to zajimave (obzvlast pokad je napr 1 naplnenej "zeminou" kde muzou delat nory), zvirata maji vic prostoru/soukromi a muzou se v pripade potreby oddelit na skupiny. Akorat je to narocnejsi na prostor (ale chovatelstvi holt zada obeti :-D ).