Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmní hlodavci

Ahoj, chci si založit novou skupinu krmných zvířat. Mám myši který se mi moc nemnoží a stejně bych pro hada a ostaní potřebovala nějaký větší holata. Přemýšlím nad mastomyšima, ale chci se zeptat jestli nejsou lepší rovnou potkani? Jací jsou Vaši oblíbení krmní hlodavci? :-)

Tak jsem si koupila novou skupinu a dokonce jsem jednu samici a jednoho samce z předešlé skupiny zabila. Což je tedy něco co jsem od sebe ani nečekala :-) zbývající samičku bych taky vzala, ale nemám jí ted komu zkrmit tak si ještě prodlouží život tak o týden... Jedna koupená samička je pěkná hruštička, dám jí zvlášt. Snad se mi už bude dařit :-) A tentokrát jsem koupila čistě bílý..