Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium uzovka cervena

Dobrý den sem začatečnický chovatel a chtěl bych se zeptat jestli mohu dát jako podestýlku čistou rašelinu? , u pavouku mam jak lignocel tak raselinu a raselina mi prijde praktictejsi ze i pomaleji vysicha. A muzu kdyz budu mit jen raselinu krmit hada v terariu nebo hrozi problem jako u lignocelu s moznosti spolknuti vlaken a naslednou neplechou v traveni ?a jak casto rosit terarium a jestli cele nebo jen cast ? A mam tam zarivku a na ni kvetinac a ten mam zakryty jemnym pletivem myslite ze je to pletivo nutne kvuli popaleni uzovky o zarivku ? Předem děkuji za jake koliv rady :-)

Já mám čistou raselinu a nebyl nikdy s ničím problém. Nerosim vůbec, svlek je vždy bezproblémový. Záleží na celkové vlhkosti v bytě, rosit v období svleku je určitě k dobru, tím se nic nezkazí, ale co chovatel to názor. Ty gutky moc nepotřebují.