Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uteklí červi

Dobrý den, tento dotaz je asi lehce stupidní, ale nikde jsem to nenašel... Utekli mi mouční červi (ani nevím jak :-D ) a můj dotaz zní - Je to velký průser, nebo pochcípají?
Díky moc

Zkus se zeptat na červy na litráž..kelímek je za 20,- plnej pilin, já kupoval půl litru čistých červů za 90,-

dá se tím krmit kde co, akorát u některých zvířat je lepší ty červy spařit horkou vodou, protože některá zvířata je polykají celé bez rozkousání a tam pak hrozí poškození trávicího traktu ještě živými červy. Nebo nechat zakuklit a zkrmovat mouchy, ty má rádo hodně zvířat. třeba Holaspisové.