Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uteklí červi

Dobrý den, tento dotaz je asi lehce stupidní, ale nikde jsem to nenašel... Utekli mi mouční červi (ani nevím jak :-D ) a můj dotaz zní - Je to velký průser, nebo pochcípají?
Díky moc

Zkus se zeptat na červy na litráž..kelímek je za 20,- plnej pilin, já kupoval půl litru čistých červů za 90,-

dá se tím krmit kde co, akorát u některých zvířat je lepší ty červy spařit horkou vodou, protože některá zvířata je polykají celé bez rozkousání a tam pak hrozí poškození trávicího traktu ještě živými červy. Nebo nechat zakuklit a zkrmovat mouchy, ty má rádo hodně zvířat. třeba Holaspisové.

Ve většině rybářských potřeb 100ml kelímek 20 Kč, ale na některých eshopech jsou mnohem levnější, pošlou ti je, a v lednici ti vydrží klidně čtvrt roku ;-) Nejlevněji jsem je viděl myslim na mivardi.cz - litr za 130 Kč, ale samozřejmě je to plus poštovný, mě se to třeba vyplatí, přes rybářskou sezonu obvykle objednávam 5 litrů :-D