Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený - krmení v zimě

Ahoj mám dotaz mohl by mi někdo poradit jaká je nejvhodnější strava pro legoše v zimě?Někde čtu to a ono že je nejvhodnější pak na jiné stránce tohle nikdy nedávejte :/
Dále jsem se chtěla zeptat na vhodné osvětlení pro legoše ve zveráku mi dali Žárovka Daytime Heat 100W a Zářivka Exo-Terra Repti Glo 5.0 90cm.Moc díky za pomoc a rady Terka
Změna předmětu, původně: Leguán zelený (Aurifer)

bezva to dávám až na ten špenát.Dávám mrkev polníček se pokusím sehnat dneska.Terárko budu o víkendu předělávat.Legošká mám chvilku je to sameček 3 roky starý.Koupila jsem ho i s teráriem podle mě dost nevhodným :/ Chystám se i na veterinu má špatný ocásek.Nikdy mu nesvítili UV prý mu potírali tlamičku nějakou A3 nebo co s lékárny a svítili mu klasika žárovkou 40w jinak nic.