Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lasiodora parahybana - Vlhkost

Zdravím.
Chtěla bych poprosit o radu. Mám doma malou L. Parahybanu (5. svlek) a nevím přesně, jakou vlhkost má ráda. V teráriu má misku, kterou jí plním vodou, ale pořád do té misky nosí substrát.
Děkuji předem za rady.
[mod]Změna předmětu, původně: Lasiodora Parahybana - Vlhkost (cejna)[/mod]

Zdravím!

V teráriu má misku, kterou jí plním vodou, ale pořád do té misky nosí substrát.

V 5 zvleku odhadujem, že to bude jedinec okolo 2cm v tele (len odhad). Pri 5zv. parahybane ti netreba misku s vodou v boxe. A do terária by som ju ešte nedával.

Ako bolo spomenuté stačí jej narosiť jeden roh, alebo stranu boxu a držať tak cca 1/3 substrátu vlhkú.

V teráriu má misku, kterou jí plním vodou, ale pořád do té misky nosí substrát.

To robí bežne veľa pavúkov. Z toho si netreba robiť ťažkú hlavu :)

J.