Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost tera pro Tmavku

Zdravím Vás všechny,

pracuji teď na větším tera pro Krajtu Tmavou, aby jsem ji mohl přestěhovat.
Mám v plánu ho vestavět do místnosti a tak se chci zeptat, jestli by
rozměry 180 cm délka 160 cm šířka a 150 cm výška stačily i pro plně dospělého hada?

Děkuji všem za odpověď.

Je pravda, ze na pripadnou manipulaci muze byt ten pomer hloubka x vyska pro nekoho problem. Ja mam zkusenost jen s hloubkou 125 cm x vyskou 75 cm a bez jakychkoli problemu. Navic bez vytapene mistnosti je udrzeni vhodne teploty po celem terariu otazka nekolika stovek wattu a pokud by zase mela byt v 75% teraria pokojovka, tak tam tech 75% ani nemusi byt.