Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extra žravý hrozna

Ahoj všem, v sobotu jsem si přivezla hádě Boa constrictor, ubytovala ho a večer jsem mu hodila zkusmo myší skočku, hned ji vzal, zkusila jsem ještě jednu, taky jí vzal. V neděli jsem přimačkla nechtíc těžkou miskou myšku, trochu větší skočku, tak jsem ji hodila hroznovi s tím, že ji určitě nevezme, že ji dám užovkám, vzal ji. Ráno jsem našla v terku svlečku ! Když takhle žere před svlekem-podotýkám, nebyl zakalený, asi jsem ho dovezla těsně před svlekem, tak jak bude žrát po svleku.....Vím, že hroznýši jsou žraví, ale že by až tak?To abych ho přestěhovala do ložnice, začínám se bát o čivavy :D

A proč ho krmit tak často?? Já krmím mladé jednou za týden, starší co 10 - 14 dní a tečka. A to jsi sem jistý, že většina mých hadů by bala schopná žrát mnohem častěji.

PS: Co je to ta skočka??