Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mládě, zdá se, nežere!

Ahoj,

před měsícem jsme pořídili na burze v Plzni 2 měsíčního samce ch. calyptratus. Příjde mi, že moce neroste, což asi souvisí s tim, že do něj prostě nenacpu víc než 3-4 cvrky za den. Je i hodně tmavej moc se nebarví ani neflekatí nic. Dneska u nás začal první svlek, včera nesežral ani jednoho cvrčka. Od stejnýho chovatele máme samičku a ta u nás od prvního dne žere jak najatá, a roste jak z vody, tak je mi to trošku záhadou. Foto v příloze.

Díky moc!

UVB si kup reptiglo 100 26W od exo terry, jestli je v tom boxu tak se nedivím že je ve stresu, žádná cirkulace vzduchu + jestli mu rosis 3x dene tak tam musí mít pěkně zatuchli vzduch, cvrčky nevím jaké máš ale kup si nejlépe domácí, na posílení jeho imunity zkus v lékárně koupit glukopur (cukr) a dej si bacha na tu tvou raselinu může se stát že je chemicky upravená a jak mile mu tam jednou porosis je sním ámen

je to 2 roky stary vlakno.. :-D

jinak.. vcera ses tu ptal na to jak mas davkovat vitaminy a jake mas mit svetlo a dneska tu radis?. .. :-)
pišeš teda hrozny veci.. glukopur?? proc? .. proc ne box? htelo by to nejdriv čist.. hodně číst.. pak tak rok vstrebavat cos načet a vysledoval.. a pak možna začít radit lidem a exhumovat vlakna ktery jsou vyřešný :-)

A k tomu proč ne box ti to řeknu znova, jestliže ten box má odvetravani jen nahoře, nemá to žádnou cirkulaci vzduchu a hned tuchne,a k tomu glukopuru cituji "Pokud chameleon odmítá s nechutí potravu, můžeme mu jeho chutě povzbudit umělým cukrem např. Glukopurem" to co sem napíšu si z prstu necucám :)