Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Holešovice 22.3.

Zdravim,
klasická otázka, jede někdo? A cejno, ty jedeš?
A trochu nestandartní otázka. Shánim gekoní ocásky a taky jsem se chtěl zeptat jestli už někdo potkal skokany hnědý?

Díky

Tak já pojedu jako vždy stůl 138. Beru různé druhy štírů( Centruroides, Babycurus, Tityus, Heterometrus, Grosphus, Lychas, Hadogenes), šváby syčící i nesyčící velký i malý, bičovce, pakobylky a strašilky, zákeřnice a pár dalších potvor. Kdyby měl někdo zájem pište SZ

Při objednání přes jejich eshop se to řídí Obchodními podmínkami, bodem 6!!

6. Objednávky prostřednictvím Internetového obchodu
Objednávka vystavená prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího se považuje za písemnou objednávku a řídí se ustanoveními dle bodu 3. Objednávání zboží. Navíc je kupujícímu na e-mail adresu uvedenou při registraci/objednání zaslána rekapitulace objednávky, která je současně potvrzením o přijetí objednávky.
Na objednávky prostřednictvím internetového obchodu, u kterých nejsou na objednané zboží poskytovány další slevy, je vybranými přepravními službami doprava dle bodu 4. Expedice zboží na území ČR hrazena prodávajícím, bez stanovení minimální hodnoty objednávky.

Sám jsem objednával a všechno v pohodě..chce to číst lidi ;-)

Dobrý den, kdo byl 22.3. na burze.Nemáte prosím kontakt na pána,který prodával užovky africké-boadeon fuliginosus(měl jich tam víc+ myslím ještě nějaký ještěrky) Byl v první řadě první stůl od vstupu doleva (číslo stolu nevím jistě..možná 178,179).Děkuju.