Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Holešovice 22.3.

Zdravim,
klasická otázka, jede někdo? A cejno, ty jedeš?
A trochu nestandartní otázka. Shánim gekoní ocásky a taky jsem se chtěl zeptat jestli už někdo potkal skokany hnědý?

Díky

Tak já pojedu jako vždy stůl 138. Beru různé druhy štírů( Centruroides, Babycurus, Tityus, Heterometrus, Grosphus, Lychas, Hadogenes), šváby syčící i nesyčící velký i malý, bičovce, pakobylky a strašilky, zákeřnice a pár dalších potvor. Kdyby měl někdo zájem pište SZ