Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní želvy a rybičky

Dobrý den, chtěla se se jen pochlubit. Spousta lidí se tu na to ptala, já také. Riskla jsem to a jsem moc ráda. Je to nádherné, kam se hrabe televize. Video mi sem nejde vložit, tak alespoň fotky. :-)

Breptale, dovolil bych si oponovat. Nepodceňujte klapavky! U klapavek mám živorodky a panceřničky. Živorodky průběžně mizejí, naštěstí se zbylé stačí rozmnožovat a obohacují tak jídelníček klapavek. Je zajímavé, že panceřníčci jsou pořád původní.