Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laboratorni Mys

Zdravím, pred cca 2 mesici jsem si koupil laboratorni myšku .. Od začatku se na mě klepe ale posledni dobou, kdyz ji chci vyndat z klece tak je strasne vyplašena a kdyz ji vyndam tam je na me a furt mi kouše. Nevíte čím by to mohlo být ?

Nechceš k ní kolegyni? Mám tak půlroční hnědou myš, které jsem daroval život pro její heroické chování v aréně:-) Kámoš jí nabídl azyl ve Švédsku, ale nakonec si jí nezvládl odvézt. Jestli jsi z okolí Prahy, rád ti jí přenechám.