Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaročne rostliny

AHOJ VŠICHNI :)
Jaké nenáročné rostliny, nejlépe nějaký rychle rostoucí nezmar který roste v jakémkoli teráriu byste mi poradili. Rostliny chci hlavně do nových terárii určených pro dendrobatky.
co jsem četl tak nenáročný by měl byt Ficus pumila mate s nim někdo zkušenosti? jak rychle roste?

Chtel jsem se zeptat, hodi se do "poustniho" suchého terária rostlina tillandsia ke gekoncikum? Pripadne jaka jina rostlina by se tam hodila a co takova rostlina potřebuje? Ty tillandsie, to vypada, ze to je v tech tararkach jen tak pohozene, to nepotrebuje kvetinac nic?:-)