Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa zajaca

Zdravim moja otazka je troska mimo teraristiku ale snad sa najde niekto kto mi dokaze poradit. Chcel by som kupit zakrsleho zajaca ale neviem aky druh je najmensi. Vedel by mi niekto poradit? Videl som niekde fotku a nejakeho zakrsleho a bolo tam napisane ze to je zakrly mini a ze bude mat vahu len do 900g. Aky je to druh? Popripade kde sa da taky co najmesi zajac v dospelosti kupit??
Dakujem

Předmět Autor Datum
Doufám, že mezi námi neni nějaká CZ-SK informační bariéra, ale když už, tak ne zajíc, ale králík. Za…
Uroboros 12.04.2014 10:10
Uroboros
jasne tak som to aj myslel ze kralik :D dakujem
lacike183 12.04.2014 10:17
lacike183
Mívají do 1,2kg, musíte také vědět, jaký typ srsti, takhle malý může být teddy, kastorex, zakrslí or… poslední
simča m 12.04.2014 20:53
simča m

Doufám, že mezi námi neni nějaká CZ-SK informační bariéra, ale když už, tak ne zajíc, ale králík. Zajíci se zas tak dobře chovat nedají a potřebují veliké kotce, ideálně je pak u nich chov polodivoký/farmový s výběhy s možností pastvy a hrabání.

Ke králíkům, tam mne napadá nejmenší asi hermelín, ty mají kolem 1kg. A není to druh, ale plemeno resp. forma králíka domácího.

Mívají do 1,2kg, musíte také vědět, jaký typ srsti, takhle malý může být teddy, kastorex, zakrslí oranžový rex, již zmíněný hermelín, je jich spousta, víceméně si musíte vybrat krátkouchého zakrslíka, ti mívají méně, beránci mají vyšší váhu, většinou od 1,4kg výš.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru