Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa zajaca

Zdravim moja otazka je troska mimo teraristiku ale snad sa najde niekto kto mi dokaze poradit. Chcel by som kupit zakrsleho zajaca ale neviem aky druh je najmensi. Vedel by mi niekto poradit? Videl som niekde fotku a nejakeho zakrsleho a bolo tam napisane ze to je zakrly mini a ze bude mat vahu len do 900g. Aky je to druh? Popripade kde sa da taky co najmesi zajac v dospelosti kupit??
Dakujem

Mívají do 1,2kg, musíte také vědět, jaký typ srsti, takhle malý může být teddy, kastorex, zakrslí oranžový rex, již zmíněný hermelín, je jich spousta, víceméně si musíte vybrat krátkouchého zakrslíka, ti mívají méně, beránci mají vyšší váhu, většinou od 1,4kg výš.