Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá agama pospává

Ahoj. Narodili se mi 3 agamy vousaté. Je to asi 14 dní a jedna z nich pořád polehává a pospává. Může být nemocná? Pokládám si otázku, z čeho by mohla onemocnět? Mám je v plastovém boxu, kde je UVB zdroj a topná zářivka. Výhřevné místo mají vytopené na 35°C. Ostatní dvě agamy jsou čilé a břicho se jim zvětšuje.
Může je nakazit? Co mám zkusit udělat aby pořád nespala?

To se z celé snůšky vylíhly jen 3? JInak pokud jsou podmínky OK a zbylá 2 mláďata jsou v pořádku, tak bych to viděla na slabší, méně životaschopné mládě. které navíc silnější sourozenci mohou šikanovat nebo jenom stresovat. Zkusila bych ji oddělit zvlášť.

To je právě potřeba odpozorovat a hlídat, aby všechna zvířata dostatečně žrala. Pokud jí ta silnější 2 všechno sežerou, tak ta slabší ani nemá šanci zesílit.