Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční - problém s kůží

Ahoj,
nedávno, asi před týdnem, měl můj gekončík špatný svlek, ale přišel jsem na to až po pár dnech.
Poté jsem mu pomohl opatrně sundat kůži, jelikož se zadní nohou snažil si do sedrápnout.
Jenže od té doby si to nějak rozdrápal skoro do masa, a tak mám o něj docela velkou starost, jestli nemá nějakou nemoc nebo co s tím má. Nikdy se mu nic podobného nestalo. Nevím si s tím rady, a jelikož mi to příjde, že je docela vypadá docela špatně, přikládám k tomu pár fotek.
Za každou radu budu vděčný, díky ;).

cfjc.jpg
wq6q.jpg

No vypadá to dost hnusně, ale takhle z fotky těžko říct - ale rozhodně bych začala tím, že ho přendáte na ubrousky pryč z lignocelu nebo co to je, aby se mi do toho nic nedostalo. Odstraníte zbytky kůže a vydesinfikujete.