Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika 19.4.

Tak jsem doma z burzy, protože nejsem pravidelným návštěvníkem, některé věci mne překvapily...klasika ceny šly u něčeho nahoru, ale s velkým překvapením jsem zjistila, že u mnohého směrem dolů...taky jsem možná měla zrovna štěstí, možná to byla náhoda, chci ale doufat, že to tak zkrátka je :-) - kvalita želv na dnešní burze mně moc mile překvapila, většina byla v dobrém až výborném stavu, viděla jsem tam hodně málo "zoufalců", což mne potěšilo. Jak to bylo s ostatní zvěří nevím, nedokážu posoudit, ale zvířata, která dobře znám a mohla jsem tedy hodnotit a srovnávat (nejen želvy) fakt v podstatě docela ok. Poklábosila jsem s panem Přikrylem, pokoupila zásoby....a co mně nemile překvapilo, ale to neumím posoudit, protože jsem před tím nekupovala - cena za šváby...no to je hrůza velebnosti :-) to je snad opravdu začnu chovat sama. Nastuduji a zkusím....
Jo a pak tam bylo něco, co netuším co to bylo, vypadalo to jako nějaký hlodavec na kuřích nožkách a to mi tedy přišlo sakra dost zoufalé, měli to tam ještě s ježky ( dost drahými) a ještě jinou havětí vesměs chlupatou...nevíte někdo?
Teď káva a odpoledne patří psům :-)

Jinak tarbíka z burzy myslím táhlo nějaké dítě, ale v prodeji jsem je tam nepotkala, já tam byla poprvé, tak jsem byla celkem mimo a hlavně koukala po tilikvě, ale našla jsem jen u dvou prodejců, takže jsem moc potěšená nebyla, ale stejně nemám zařízeno, takze bych nebrala, nevíte, jestli jich tam obvykle bývá víc? Jinak drahá polovička se bojí hadů, takže to byla také celkem sranda, hlavně když ho měl někdo v ruce :-)

scháním kontakt na prodejce krmného hmyzu prodával sarančata, šváby, myslím toho co tam měl na rohu velké bedny se šváby měl jsem sním něco rozjednaného ale zapomněl sem si vzít kontakt, tak prosím pokud na něj někdo mate kontakt tak mi ho napište prosím coleoppter@email.cz nebo tady :)

tahle akce byla pro mě jako prodejce ta nejhorší nezaplatili se mi ani náklady, ale co stane se nemůže byt každý den posvícení :)